top of page
Питання та відповіді
Чим це відрізняється від інших? 
Наша ковбаса виготовлена зі 100% м'яса, німецьких спецій та натуральної оболонки за традиційною рецептурою (виключення складають сосиски "Лакомка" та "Фітнес" у них ненатуральна оболонка, але дуже зручна для малеч).  Вся продукція сертифікована та відповідає харчовим нормам. 
Ми екологічна компанія, тому у нас Ви знайдете мінімум пластику, еко-пакети та відсутність надлишку продукції, тому що ми виготовляємо ковбаси тільки під ваше !! особисте замовлення !! і тому наш товар ніколи не піде на смітник або у вторинну переробку.
 
Відразу після того, як ковбаса виготовлена вона розважується та вакуумується в цеху,  тому продукція не має контакту із зовнішнім світом до моменту попадання на ваш стіл. І саме головне, що ви отримуєте найсвіжіший продукт - з цеху відразу до вас додому. 
 
Як мені стати клієнтом? 

Дуже просто!

Вкажіть чого бажаєте у "Крамничці" та при оплаті зареєтруйтеся (не лякайтеся цього, ці дані нам потрібні тільки для контаку з Вами при доставці. 

НАГАДУЄМО! 

Мінімальна вага замовлення - 2 кг;

Мінімальна вага кожної позиції - 500г;

Максимальна вага - необмежена! 

 

 Обов'язково долучайтеся до нас на фейсбуці, щоб тримати "руку на пульсі"!

Як виглядає доставка замовлення?

 

Раз на місяць ми починаємо збір замовлень за 10-14 днів до дати запланованої доставки.

Після "дедлайну" збору замовлень, в визначений день ми підвозимо замовлення за вказаною Вами адресою! Напередодні обов'язково повідомляємо вам точні години, коли плануємо у вас бути.  

Чи можна мені замовити "дегустаційний набір"?

Звичайно! Просто зателефонуйте нам або зробіть замовлення на сайті на  один з двох дегустаційних сетів. 

 

Платіж та доставка?

Платіж здійснюється готівкою кур'єрові при отриманні Вашого замовлення або ж грошовим переказом на картку!

Доставка безкоштовна для замовлень вагою більше 5 кг по Київу. По передмістю доставка бескоштовна від 10 кг.

Якщо замовлення  до 5 кг, ціна доставки - 130 грн.

До замовлення від 7 кг до безкоштовної доставки ще додається в подарунок упаковочка найсмачнішого салокрута "Чумацький" або скляна баночка томатного соусу "Барбекю" (виробництво "Fuchs GmbH") який чудово пасуватиме до наших ковбас. 

Також здійснюємо доставку Новою Поштою в холодні місяці (жовтень-квітень) по всій Україні! (оплата при отриманні)

Де і як виготовляється продукція?

Адреса виробника та потужностей виробництва: 35415. Україна, Рівненська обл., Гощанський р-н, с. Тучин, вул., Освіти, 4, ТОВ «Інус-ЛТД»
Наші партнери ТОВ «Інус-ЛТД» закуповують для виробництва нашого замовлення виключно українську сировину у перевірених господарств, де свинок та курочок не годують преміксами, а тільки натуральними комбікормами, а ми надаємо їм для наших ковбас наші спеції та мікси німецької фірми "Fuchs GmbH", представниками якої в Україні є наш партнер "Spiceland LTD".
bottom of page